Driclor roll-on 75 ml

Charakteristika:  - ovplyvňuje nadmerné potenie - vytvára gélový uzáver vo vývode potnej žľazy, čím zabraňuje vylučovaniu potu v mieste aplikácie - po niekoľkých týždňoch...
Doprava 4,9 €,Info v obchode

Dlhotrvajúce
Bez parfumace
Bio

• , zakúpené v Health4you

Je to proste top produkt, roky som sa trapila s potením a za dva dni mi prípravok umožnil dvíhať ruky do výšin

• Vynikajúci prípravok.

Nič.

• , zakúpené v Driclor

Viac sa oplatí samozrejme toto balenie ktoré má 75ml. Doprava síce trocha drahšia ale stačí zakúpiť 3x 75ml a potom je doprava zadarmo.

Driclor som kedysi používal a účinkoval dobre, určite lepšie ako obyčajný deodorant. Teraz som po čase znova kúpil na potenie nôh a rúk a už po pár dňoch vidím mierne zlepšenie.

Žiadne nežiadúce účinky som nikdy nepozoroval. Odporúčam ale dávať tenkú vrstvu nakoľko nieje potrebné to preháňať. Čítal som že niekomu to spôsobuje svrbenie, pálenie, začervenanie no zrejme to je dôvod že tam toho dávajú príliš veľa a príliš často.

Určenie
Bez parfumace
Bio

Charakteristika:

• ovplyvňuje nadmerné potenie
  • vytvára gélový uzáver vo vývode potnej žľazy, čím zabraňuje vylučovaniu potu v mieste aplikácie
  • po niekoľkých týždňoch používania sa nadmerné potenie zmierni
  • používa sa na všetky typy kože a na miesta, kde sa bežne aplikujú antiperspiranty, najmä podpazušie, ruky a nohy

Zloženie: 20% hexahydrátu chloridu hlinitého v alkohole.

Použitie:

Prípravok sa nanáša na čistú a suchú pokožku najskôr 1 hodinu po umytí. Nepoužívať depilačné krémy a neholiť sa aspoň 24 hodín pred a po použití prípravku. Prípravok sa odporúča používať večer pred spaním a ráno sa ošetrované miesto opláchne vodou a osuší. Používa sa každý večer a po ustúpení nadmerného potenia 2 x týždenne. Nesmie sa aplikovať na poranenú pokožku. Používa sa na podpazušie, ruky a chodidlá.

Balenie: 75 ml.

Upozornenie:

Nevhodné pre podráždenú, alebo poranenú pokožku.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Health4you

• Vynikajúci prípravok.

Nič.

• , zakúpené v Driclor

• Po prvom použití naozaj obmedzí potenie výrazne.
  • , zakúpené v Driclor-antiperspirant.sk

učinkuje, dcére sa už menej potia ruky

• funguje
  • , zakúpené v Driclor

Super vec po prvom dni to zabralo, ziadne flaky na tricku, odporucam, parada.

• , zakúpené v Driclor-antiperspirant.sk

• obsahuje alkohol, nepoužiteľný v prípade akejkoľvek ranky, prípadne podráždenia pokožky.

Driclor-antiperspirant.sk (predajca)

Ano, to je pravda. Použití je možné pouze na nepodrážděnou pokožku.

• , zakúpené v Driclor

• Po prvom použití hneď pomohol.

Som nadmieru spokojná, už po prvom použití som videla zmenu a to žiadne mokré fľaky od potu na tričku neboli. Vonku bolo teraz 33°C a ja som mala pod pazuchami suché. Všade som sa potila, len pod pazuchami nie a to po týždni používania. Milo prekvapená. Jedine, že ma svrbí keď si to dám ráno už nie, je písané, že reakcia môže byť, že časom pominie. Tak dúfam áno. Ale aj tak super

obrovská spokojnosť