Thierry Mugler Womanity deospray 100 ml

Bez hliníka

uzasna vona

• krásna vona, vydrží velmi dlho,
    • vyššia cena

kvalitný deodorant, kúpila som si ho lebo mám aj parfém, mám rada aspon dve jednaké veci teda parfém aj spray, nerada to kombinujem, aby sa vone nemiešali

Určenie
dezodoranty
Objem
100 ml
Bez hliníka

Neviditeľné puto a energia.

V roku 2010 predstavuje Thierry Mugler nový svieži pohľad na dnešnú ženu.

Zameriava sa na tvorivú silu, na neviditeľné puto a energiu, ktoré zjednocujú všetky ženy.

Tento nadčasový pocit intimity, porozumenia a intuície nazval rovnako ako svoj nový parfum - WOMANITY.

Vníma jedinečné puto medzi ženami, akýsi nadčasový pocit intimity, spoluviny, tajných porozumení, solidarity a intuície.

Zloženie:

Hlava - figy

Srdce - kaviár

Základ - figové listy, figové drevo

uzasna vona

• krásna vona, vydrží velmi dlho,